pondělí 27. února 2012

EVERYDAY make-up


Garnier Roll on - Nádherně vás probere, ale kruhů nezbavuje. Korektor Essence - na to kolik stál, kryje dost obstojně , Dermacol Make-up - Imperial makeup, mě vyhovuje nejvíc, je to hydratační makeup. Pudr Synergen jsem vyměnila za pudr Stay Matte od Rimmelu, který je tisíckrát lepší , řasenka Essence - na co řasenky za pětikilčo, když tato načerní a to je tak levná ? + Zázračný kelímek Oriflame - je to nejlepší balzám na rty, nehty, záděrky apod. co existuje!

10 komentářů:

 1. Kouzelný kelímek :)je skvělý :-) Momentálně mám čokoládový. No a s těma řasenkama máš úplnou pravdu ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Zrovna dnes jsem si koupila řasenku, se kterou jsem byla vždy moc spokojená, byla z 200Kč zlevněná na 150Kč, ale jinak kdybych si měla vybrat z toho množství všech značek a druhů, asi bych nevěděla, nemít vyzkoušeno. A moc děkuji za komentář, jsem Tvůj follower :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ten make up je vážně skvělý :) hlavně pro mě, jelikož mám přes zimu hrozně suchou pleť :( a není takový těžký hutný :)

  Zázračný kelímek je vážně zázračný! vždycky hydratuje a "uzdraví" to co potřebuju :D

  S řasenkami s tebou naprosto souhlasím :) nikdy jsem nekoupila takové ty za 200,- mě je líto za to dát penízky :D

  OdpovědětVymazat
 4. ten kouzelný kelímek je nejzázračnější! :D hlavně ten karamelovej :D

  OdpovědětVymazat
 5. ta řasenka je skvělá,taky jsem jí už dříve měla :)

  OdpovědětVymazat
 6. ten pudr jsem viděla v rossmanu a přemýšlela nad ním,je opravdu tak dobrý?:))
  ve srovnání třeba s tím od rimmelu

  OdpovědětVymazat
 7. Ten make-up mám taky, je fakt dobrý a řasenku od essence jsem měla jinou, koupila jsem ji ve výprodeji za 30,-Kč a divila jsem se, jak je super, takže někdy i ty levné věci můžou být fajn. :)

  OdpovědětVymazat
 8. aha, tak to ho asi nebudu kupovat:D
  Já mám právě astor, ale ten mi dochází, tak jsem si teď pořídila dermacol, potřebuji světlé, mám světlou pleť. Ale koukala jsem právě na tenhle a hodně jsem nad ním zvažovala, tak už vím, že ne:D! Potřebuji aby vydržel..:)

  OdpovědětVymazat